Çim Çit Sistemi

Ankara Çim Çit Sistemi

Vadi Tel Örgü olarak Ankara’nın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ilçelerinin hepsinde çim çit sistemi en uygun fiyatlarla hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

Çim Çit, tel örgü üzerine sentetik iplerden yapılan ve çim görünümüne sahip olan bir kaplama ile yapılan üründür. Hem çok dekoratif hem de çok kullanışlı olan çim çitler her geçen gün daha fazla karşımıza başladı. Özellikle bahçe ve teraslarda karşımıza çıkan çim çitler son dönemlerde cafe ya da restoranlarda bazı bölümlerin ayrılması için de kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra havuz kenarlarında sıklıkla göreceğiniz çim çitler özellikle erkek ve kadın havuzlarının ayrılması amacı ile kullanılıyor.
Çim çit genelde yeşil rengi ile karşımıza çıksa bile hemen hemen tüm renklerde üretimi yapılabiliyor. İstediğiniz rengi belirterek sizler de çim çit kullanmak istediğiniz alanlarda farklı bir etki yaratabilirsiniz.
Çit çit, galvaniz kaplamalı paslanmaz çelikten üretilen bir üründür. Ürünün paslanmaz olması nedeniyle insan sağlığına olumsuz bir etkisi yoktur.
Çim çit tellerin doğru bir şekilde uygulanması uzun süreli kullanım açısından oldukça önemlidir. Bu anlamda firmamız, uzman kadrosu ile en iyi uygulamayı garanti eder. Çim çitlerin montajı esnasında her türlü güvenlik önlemini alarak çalışmalarını yürüten firmamız, uygulama öncesinde ve sonrasında gerekli teknik desteği sunar.

Paslanmaz tel üzerine kullanılan çim ise özel olarak PVC malzemeden üretilmiştir . Alev alma, solma, bozulma ve dökülme olmamaktadır. Yıkanabilme ve boya tutmama özeliklerine sahiptir

Kullanım Alanları

Son yıllarda tel örgü sistemlerinin kullanımında gözle görülür bir artış söz konusu. Günlük hayatımızın her alanında görebileceğimiz tel örgüler üzerinde birkaç düzenleme yapılarak oldukça dekoratif bir hale getirilebiliyor. İşte bu tür bir tel örgü sistemi olan çim çitler kullanım alanı olan çok fazla alternatif sunuyor. Çim çit kullanım alanlarını şu şekilde sıralayabiliriz;