Dikenli Tel

Dikenli Tel Nedir?

Vadi Tel Örgü olarak Ankara’nın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ilçelerinin hepsinde dikenli tel çit sistemi en uygun fiyatlarla hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bilindiği üzere aklımıza dikenli tel geldiğinde, genel olarak girilmesi yasak olan özel mekânlar, devlet kurumları ve ya askeriye gibi mekânlar gelmektedir. Bu yönüyle sizlerin bu konudaki isteklerinizi karşılayacak nitelikte ve özellikte dikenli tel modellerimiz ile ihtiyaçlarınızın karşılanması için çalışmalarını sürdüren firmamız sizler için en kaliteli ürünlerin üretimi ve montaj işlemelerini gerçekleştirmektedir.

Sizler de bu konuda özellikle özel istekleriniz olması durumunda firmamız ile iletişime geçerek dikenli tel siparişini verebilirsiniz. Ayrıca sizlerin istediği metre ve yükseklikte tel üretimimiz vardır. Dikenli tel modellerimiz çeşitli özellikte olarak sizlere seçim şansı tanınmaktadır. Dikenli tel dışında farklı amaçlar için kullanabileceğiniz tel örgü, panel çit gibi ürünlerimiz ile de bu konudaki ihtiyaçlarınızın en kaliteli ürünler ile karşılanması amaçlanmaktadır.

Uygulama Alanları

Dikenli tellerimiz TS EN 10223-1 Kalite Belgesine sahiptir.

Dikenli Tel

Dikenli teller daha çok arsa bağ bahçe etrafına yapılan kafes telleri üzerine çekilmektedir. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte tel örgüler de ihtiyaçlar ve zevkler doğrultusunda çeşitlilik kazanmıştır. Bahçe çevrelerinde, spor tesislerinde, özel kuruluşlarda, sanayilerde, askeri alanlarda, site çevrelerinde ve diğer güvenlik bölgelerinde yaygın olarak kullanılan tel örgülerin birçok türü bulunmaktadır.

Tel örgü yaptırmak isteyen kişiler ya da kurumlar dikenli, jiletli, kafesli gibi çeşitleri bulunan tel örgülerden kullanım amaçlarına en uygun tel örgü modelini seçmelidir. Tel örgüye hangi amaçla ihtiyaç duyulduğu ve kullanıcının beklentileri seçim aşamasında önemlidir. Kişiler tel örgü seçimlerinde mutlaka çitlerin ve tel örgülerin özellikleri konusunda uzman olan kişilerden bilgi almalı, seçimlerini bu doğrultuda gerçekleştirmelidir. Üründe kullanılacak malzemeler de uygulanılacak alanın koşullarına uygun olmalıdır. Özellikle darbelere, hava şartlarına karşı dirençli tel örgü ve çitler tercih edilmelidir.