Galvanizli Tel Örgü

Galvaniz Kafes Tel Örgü

Vadi Tel Örgü olarak Ankara’nın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ilçelerinin hepsinde galvaniz kaplı kafes tel örgü en uygun fiyatlarla hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

Güvenlik gerektiren her yerde dayanıklı tel örgü kullanılır. Tel örgü kullanım alanları genelde çiftlikler, askeri alanlar, havaalanları, fabrika ambar ve depoları, parklar, bahçeler, otoyollar, sanayiler gibi koruma ve sınır belirleme amaçlı tüm alanlarda kullanılmaktadır.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte tel örgüler de ihtiyaçlar ve zevkler doğrultusunda çeşitlilik kazanmıştır. Bahçe çevrelerinde, spor tesislerinde, özel kuruluşlarda, sanayilerde, askeri alanlarda, site çevrelerinde ve diğer güvenlik bölgelerinde yaygın olarak kullanılan tel örgülerin birçok türü bulunmaktadır.

Tel örgü yaptırmak isteyen kişiler ya da kurumlar dikenli, jiletli, kafesli gibi çeşitleri bulunan tel örgülerden kullanım amaçlarına en uygun tel örgü modelini seçmelidir. Tel örgüye hangi amaçla ihtiyaç duyulduğu ve kullanıcının beklentileri seçim aşamasında önemlidir. Kişiler tel örgü seçimlerinde mutlaka çitlerin ve tel örgülerin özellikleri konusunda uzman olan kişilerden bilgi almalı, seçimlerini bu doğrultuda gerçekleştirmelidir. Üründe kullanılacak malzemeler de uygulanılacak alanın koşullarına uygun olmalıdır. Özellikle darbelere, hava şartlarına karşı dirençli tel örgü ve çitler tercih edilmelidir.

Kullanım Alanları

Galvanizli Kafes Tel Örgümüz TS EN 10223-6 ve TS EN ISO 9001:2000 kalite belgelerine sahiptir.

Kaplama ve Yükseklik

Sıcak Daldırma Galvaniz Minimum kaplama 80 gr/m2 maksimum kaplama 370 gr/m2 dir. Tel kalınlıklarına göre değişmektedir.

0,5 metreden 6 metreye kadar istenilen ölçülerde tek parça olarak örülmektedir.

Tel Örgü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Özel mülkiyet alanlarında, spor sahalarında (basketbol, voleybol, futbol, tenis kortları) , güvenlik önlemi alan bölgelerin çevresi gibi yerlerde yaygın olarak tel örgü işlemi uygulanır. Düz olan galvenizli tel, belirli ölçülerde sarmal bir şekilde makinelerde örülür. Kullanılan örgünün göz aralıkları, hangi maksat için kullanılacaksa ona göre ayarlanır. Örneğin 30×30 mm, 40×40 mm, 50×50 mm göz aralığı gibi…
Galvaniz örgü telleri, sadece çıplak olarak uygulanabildiği gibi; tel üzerine PVC kaplı olarak da yapılır. Bu uygulama daha çok spor sahalarında ve çevre düzenlemeleri yapılan yerlerde kullanılır. Bunun dışında, açık alanda organik tavukçuluk üretimi yapan çiftliklerin çevrelenmesinde de bu tip tel örgüler sıklıkla kullanılır.