Jiletli Tel

Jiletli Tel

Vadi Tel Örgü olarak Ankara’nın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ilçelerinin hepsinde düzlemsel ve helezon jiletli tel en uygun fiyatlarla hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

Jiletli teller günümüzde en son teknik, makine ve ekipmanlarından yararlanılarak üretilmekte olan tellerdir. En zor şartlar altında yapılan testler ile dayanıklılığı kanıtlanmış olan jiletli tel sistemleri, uzun süre kullanabileceğiniz temel güvenlik malzemeleri arasında yer almaktadır.
Villa bahçesi, siteler, konut ve apartman çevrelerine yerleştirebileceğiniz jiletli telleri aynı zamanda askeri alanlar, havaalanları, depolar, fabrikalar, okul bahçeleri, karayolları ve daha pek çok farklı bölgede güvenlik amacı ile kullanabilirsiniz.

Jiletli Teller Nerelerde Kullanılır?

Ülkemizde geçici süre ile kapatılan bölgeler, yollar, tesisler ve binaların da çevre güvenliğinin geçici süre ile alınabilmesi için jiletli tellerden yararlanılabilmektedir. Güvenliğinizi sağlayabilmek için son derece ideal olan bu sistemleri dilerseniz beton direklerin veya duvarların üzerine de uygulayabilirsiniz.

Jiletli Tel Çeşitleri

Kullanım Alanları

Jiletli tellerimiz TS8745 Kalite Belgesine sahiptir.

Kaplama

Sıcak Daldırma Galvaniz, Paslanmaz Çelik AISI430 ve Paslanmaz Çelik AISI304.

Düzlemsel Jiletli Tel

Jiletli Tel Jiletli teller günümüzde en son teknik, makine ve ekipmanlarından yararlanılarak üretilmekte olan tellerdir. En zor şartlar altında yapılan testler ile dayanıklılığı kanıtlanmış olan jiletli tel sistemleri, uzun süre kullanabileceğiniz temel güvenlik malzemeleri arasında yer almaktadır. Genellikle kafes tel, panel çit veya tel örgü uygulamalarının üzerine güvenlik seviyesini artırmak amacıyla kullanırlar. Askeri alanlar, havaalanları, fabrika depolar ve sınır belirleme amaçlı tüm uygulamalarda kullanılır. Güvenlik amaçlı olarak vazgeçilmez bir araç olan jiletli teller caydırıcı olmak bakımından da en etkili olan koruma yöntemlerinden biridir. Son yıllarda daha çok kullanılmaya başlayan jiletli tel çit sistemleri, şekillerine göre de kendi arasında guruplara ayrılmaktadır. Kolay anlaşılabilmesi için helezon jiletli teller akordeon şeklinde sarmal iç içe geçmiş olarak tarif edebiliriz. Düzlemsel jiletli tel ise olimpiyat halkaları şeklindedir. Daha çok güvenlik zaafı olan siteler, askeri alanlar, havaalanı, özel mülk, sınır güvenliği gibi alanlarda kullanılan helezon ve düzlemsel jiletli tel sistemleri, AISI 304 veya 430 kalite paslanmaz çelikten ya da galvaniz çelik tel üzerine sıcakdaldırma galvanizli sac kaplayarak üretilir. Oldukça radikal bir güvenlik yöntemi olan jiletli çitler, dayanıklı, uzun ömürlü, ekonomik ve kolay montaj özelliği ile oldukça etkin bir koruma sistemidir.

Düzlemsel Jiletli Tel Kullanım Alanları

Düzlemsel Jiletli Tel Teknik Özellikleri

Jiletli tel malzemesi: AISI 30- AISI 430 Galvanizli Tel

Tel Malzemesi: 2.50 mm

Tel malzemesi galvaniz kaplama miktarı: 200 gr/m²

Helezon Jiletli Tel Teknik Özellikleri

Jiletli tel malzemesi: AISI 30- AISI 430 Galvanizli Tel

Tel Malzemesi: 2.50 mm

Tel malzemesi galvaniz kaplama miktarı: 200 gr/m²