Kanatlı Kapılar

Kanatlı Kapılar

Vadi Tel Örgü olarak Ankara’nın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ilçelerinin hepsinde kanatlı kapı en uygun fiyatlarla hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

Çit sistemlerine uyum sağlayan kanatlı kapılar, özellikle bahçe, araç ve personel geçişlerinde kullanılır.

Kolay montaj : Uygun aksesuarları sayesinde her türlü zemine kolaylıkla monte edilebilen kanatlı kapı sistemleri, özellikle düz olmayan zeminlerde uygun çözümler sunmaktadır.

Standart renk RAL 6005 yeşildir. Ral kataloğunda istenilen her renk uygulanabilmektedir. Batı tel örgü panel çit çit tel olarak standart ölçü dışı kapı imalatımız vardır.

Kullanım Alanları

Villalarda, site bahçelerinde veya resmi binaların bahçelerinde bulunan kapıların, sağlam olması önemlidir. İnsan ve araç girişi için kullanılan bu kapıların, kalın ve kaliteli demirden yapılması gerekir. Bir nevi dış tehlikelere karşı korunmak amacı ile kullanılan bu kapılar, dekoratif görüntüsü ile binanın dış dizaynına farklı bir hava katar.Panel Bahçe Kapısı , galvanizli malzemeden üretilir ve çok uzun yıllar ilk günkü kadar sağlam kalır.
Garaj kapılarının, personel kapılarının veya resmi kurum bahçe kapılarının, Panel Bahçe Kapısı ile yapılması mümkündür.