Raylı Kapılar

Raylı Kapılar

Vadi Tel Örgü olarak Ankara’nın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ilçelerinin hepsinde raylı kapı en uygun fiyatlarla hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kentlerde nüfus arttıkça inşa edilen konutlar da küçülüyor. Bir dönemin konut standartları arasında yer alan 4 ve 5 odalı konutlar, günümüzde “lüks” sınıfında değerlendiriliyor. Gün geçtikçe küçülen evlerde kullanılan malzemeler de buna bağlı olarak değişmek durumunda kaldı. Bu değişim en belirgin göstergesi ise kapılar oldu. Artık klasik kapı modelleri yerini raylı kapı tasarımlarına bıraktı!
Dar mekanlar ve dar alanlar için muhteşem bir çözüm olan raylı kapılar aynı zamanda en kullanışlı kapı çeşitleri arasında da yer alıyor. Tek hareket ile açılıp kapatılabilen raylı kapı sistemleri hafif olması nedeniyle az miktarda güç uygulanmasıyla kullanılabiliyor. Sistemin alt ve üst çerçeve bölümüne yerleştirilen özel bir sistem ile çalışan kapılar klasik kapı modellerinden çok daha pratik bir kullanım şansı sunuyor.

Geniş Kapı Aralıklarına Özel Raylı Kapılar

Üretiminden ve piyasaya sürülmesinden sonra çok kısa bir süre içerisinde popülerlik kazanmış olan raylı kapı sistemleri sadece dar alanlar için çözüm sunmuyor. Aynı zamanda çok geniş kapı aralıkları için de en ideal kapı modelleri arasında gösteriliyor. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda ve açık alanlarda kullanıma uygun olan sistem bahçe kapısı, bina girişi, otopark girişleri ve çıkışları hatta ticari işletmelerin girişinde kullanılabilir.